סיפורים – מצלמות סקס

חיפשתי את עצמי אחרי צבא – מצאתי את עצמי במצלמות סקס

אולי מהכותרת של המאמר הקצר שלי תחששו שאני עובדת במצלמות סקס לא מרצון או שחלילה מישהו הכניס אותי לזה לכח. נהפוך הוא, לאחר שהשתחררתי מהצבא, כמו המון חיילים משוחררים רגילים לא מצאתי את עצמי. עדיין לא ידעתי מה אני רוצה ללמוד , אך מה שכן ידעתי הוא שאני חייבת עבודה, ועבודה רווחית. המון ראיונות עבודה במסעדות, מוקדי שירות ומועדוני לילה. חלק מהעבודות התחברתי יותר, לחלקם התחברתי פחות, אבל מה שהיה משותף לכולם הוא שכר נמוך מאוד, המון נסיעות הלוך חזור וכמובן – אפס זמן פנוי בשביל עצמי ובשביל הדברים שאני אוהבת.

החלטתי לחפש כיוון של עבודה מהבית, שוטטתי ברחבי האינטרנט ושלחתי ים של קורות חיים עד שמישהו חזר אלי, מישהו מאתר של מצלמות סקס שהציע לי להתחיל לעבוד באופן מיידי רק במידה ואראה רצינות. תחילה חששתי, לא ידעתי בדיוק מה זה אומר ולאן אני נכנסת. אך כאשר נוכחתי לדעת שמדובר בעבודה דיסקרטית ללא חשיפה של הפנים שלי ושאסור לי בתכלית האיסור להיפגש עם לקוחות על מנת לספק שירותי מין נתתי לזה צ’אנס והבנתי שאולי יש כאן משהו.

את המשמרת הראשונה אני זוכרת כאילו הייתה אתמול, ונחשו מה? אני עובדת כבר יותר משנתיים במצלמות סקס ונהנית מכל רגע. מעבר לזה שהשכר שאפשר להפיק מעבודה כזאת הוא גבוה הרבה יותר מהממוצע בשוק , יש משהו מאוד כיף בלהגיש חופשיה ובלהיות אדון לעצמי. אני יכולה לעבוד בבית שלי, בחוץ או בכל מקום אחר כל עוד נוח לי. אני לא מחוייבת להחתים כרטיס בשום משרד משעמם ולהרים טלפון לבוס יום לפני לומר לו שאני חולה בתקווה שהוא יואיל בטובו לתת לי יום חופש. מצלמות סקס זאת עבודה מצויינת לבחורות צעירות ואפילו נשים בוגרות יותר, ששלמות עם המיניות שלהן ובטוחות בעצמן – אל תיהיו מקובעות, תנו צ’אנס.